Pavyon Craft

Pavyon Craft

Pavyon Craft

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik sözleşmesi detayları aşağıda yer almaktadır!

Ana Sayfa'ya Dön

play.pavyoncraft.com.tr

Yeni serüvenlere atıl!

-/- Kişi Oyunda

Pavyon Craft Gizlilik Sözleşmesi

İşbu gizlilik politikası (“Gizlilik Politikası”) ile, Pavyon Craft tarafından size oyunlarımızı, uygulamalarımızı, internet sitelerimizi ve ve mobil cihazlar veya masaüstü cihazlar kullanarak gibi nasıl eriştiğiniz dikkate alınmaksızın hizmetlerimizi (“Pavyon Craft Hizmetleri”) kullanmanız sırasında ne gibi bilgileri topladığımız ve bunları nasıl kullanabileceğimizi açıklamaktadır.

 

1-) TOPLADIĞIMIZ BİLGİLER

 


1.1) Pavyon Craft Hizmetleri kullanımınız sırasında bilgi girişi yaparak sağladığınız bilgileri topluyoruz. Aşağıdakiler bunlar arasındadır:
- E-posta adresiniz, doğum tarihiniz, oyun içi adınız (rumuz) ve benzer iletişim bilgileriniz.
- Pavyon Craft Hizmetleri’ne erişimin güvenliğini sağlamamız için bize yardımcı olan kullanıcı adınız ve oturum açma tarihleriniz, IP adresleriniz gibi ayrıntılar.
- Satın alımlarınızın işlenmesinde yardımcı olması için adınız, fatura adresiniz, telefon numaranız, ödeme methodunuz ve başka ayrıntılar.
- Yardım Merkezi ile ilgili bilgileriniz. Yardıma ihtiyacınız olduğu konular, destek talepleriniz, hesap ve sipariş ayrıntılarınız.
- Tercihleriniz, ilgi alanlarınız ve genel demografik bilgiler.
- Yarışma veya çekilişlerle bağlantılı olarak bizimle paylaştığınız bilgiler.
- Pavyon Craft hesabı bilgileriniz.

1.2) Pavyon Craft Hizmetleri kullanımınız sırasında kullanım deneyiminizi, etkileşimi nasıl yürüttüğünüzü ve bunları yapmak için kullandığınız cihaz ve yazılımı anlamak için birtakım bilgiler topluyoruz. Aşağıdakiler bunlar arasındadır:
- Pavyon Craft Hizmetleri’ni kullanmanız sırasındaki zaman damgaları, göz atma süreleri, tıklamalar, kaydırmalar, yönlendirme/çıkış sayfaları ve oyun içi faaliyetler.
- Bilgisayarınızın benzersiz ID’leri, markası, modeli, donanım özellikleri, ip adresiniz, konumunuz, çözünürlüğünüz.
- Tarayıcı sürümünüz, işletim sisteminiz ve sürümü, internet servis sağlayıcınız.
- Pavyon Craft Hizmetleri kullanımı sırasında aldığınız performans bilgileri. FPS durumunuz, ping durumunuz.
 

2) BİLGİLERİ NASIL TOPLADIĞIMIZ

Sizin sağladığınız bilgilere ek olarak Pavyon Craft Hizmetleri kullanımınız sırasında bazı verileri otomatik olarak topluyor ve kaydediyoruz. Bu bilgiler Pavyon Craft Hizmetleri’nin sağlanabilmesi için gerekli bilgilerdir.
- Çerezler ve bağlantılı teknolojiler ile.
- Web sitelerimiz aracılığıyla.
- Oyun istemcimizden ve programlarımızdan.
 

3) BİLGİLERİ NASIL KULLANDIĞIMIZ

Bilgileri Pavyon Craft Hizmetleri’nin tedarik edilmesi, geliştirilmesi, iyileştirilmesi, daha iyi kullanıcı deneyimleri oluşturma, pazarlama konularında bize yardımcı olmaları için aşağıdaki yasal dayanaklara uygun olarak kullanıyor ve paylaşıyoruz.

3.1) Yasal Dayanak
- Hizmet Şartları’nın uygulanması ve Pavyon Craft Hizmetleri’nin tedariki için gerekli olduğu şekillerde.
- Bilgilerinizin işlenmesi için muvafakat verdiğiniz hallerde.
- Pavyon Craft’nun yasal zorunluluğa veya bir mahkeme kararına uyması veya yasal hakkını kullanması ve savunması için.
- Sizin ve başkalarının yaşamsal çıkarlarını korumak için.
- Kamu yararı için gerekli olan durumlarda.

3.2) Bilgilerin Kullanılması
Topladığımız bilgileri Pavyon Craft Hizmetleri’nin tedariki, hizmetlerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi, sizinle iletişimimizi yürütmemizde ve reklam faaliyetlerimizi düzenlememizde yardımcı olması için kullanıyoruz.

Ayrıca gerekli veya uygun olduğu hallerde (yasal yükümlülük, meşru bir çıkar, kamu yararı için, sizin veya 3. şahısların yaşamsal çıkarlarını korumak için) de bilgileri kullanabilir ve ifşa ve muhafaza edebiliriz. Aşağıdakiler bu gibi durumlara örnektir:
- Kanunların gereği yerine getirmek veya bir yasal sürece karşılık vermek.
- Pavyon Craft Hizmetleri’nin güvenli bir şekilde yürütülmesini sağlamak.
- Kullanıcıları veya üçüncü şahısları korumak için.
- Kendi haklarımızı, faaliyetlerimizi ve mülkiyetlerimizi korumak için.

3.3) Bilgilerin Paylaşılması
İletişim bilgilerinizi (e-posta adresiniz veya ev adresiniz gibi) sizin bilginiz olmadan bağımsız üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz.

3.4) Sohbet ve Oyuncu Davranışları
Oyuncularımızın oyun içi davranışlarının Hizmet Şartları, Kullanım Kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygunluğunu denetlemek için özel veya kamuya açık mesajlarınız, hareket kalıplarınız, tıklamalarınız gibi verileri manuel araçlar veya teknikler (destek sistemimizden bize bildirmeniz veya oyuncuları denetlemesi için görevlendirdiğimiz çalışanlar gibi) ile veya otomatik sistemler (oyuncu davranışlarını inceleyen yapay zeka sistemler veya mesaj aktivitelerini denetleyen sistemler gibi) aracılığıyla inceliyor ve işliyoruz.
 

4) ÜÇÜNCÜ ŞAHIS WEB SİTELERİ VE HİZMETLERİ

Tecrübenizi daha iyi kılmak, kullanıcı davranışlarını daha iyi anlamak veya pazarlama stratejilerimize yardımcı olmaları için üçüncü şahıslarla etkileşimlerinize izin veriyoruz ancak politikamız, sahibi olmadığımız, kontrolümüzde olmayan ve talimat vermediğimiz kurumlar için geçerli değildir ve hiçbir şekilde geçerli olmasına imkan yoktur. Bağımsız üçüncü şahısların bizimle aynı uygulamaları benimsemiş olmalarına dair bir garanti vermemize imkan yoktur.